Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineoknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: OKNA I DRZWI PCV
4446 odwiedzin | wpisów: 16, komentarzy: 0, obserwuje: 2
 

Jakie parametry okna brać pod uwagę?

autor: oknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zakup okien musi być niezwykle dobrze przemyślana decyzją. Okna w końcu kupuje się na wiele lat – powinny być więc solidne i funkcjonalne. Szczególną uwagę jednak przyłożyć należy do kilku parametrów. Co należy sprawdzić przed zakupem?

blog budowlany - mojabudowa.pl

Kupując stolarkę okienną należy zwrócić uwagę na szereg parametrów, które mają kluczowe znaczenie w późniejszym komfortowym użytkowaniu okien. Najczęściej zwracamy uwagę na przenikalność cieplną okien, jednak jest jeszcze kilka innych ważnych czynników.

Współczynnik przenikania ciepła

Współczynnik przenikania ciepła to najważniejszy parametr okna, ponieważ to właśnie on mówi nam jaką izolacyjnością cieplną cechuje się konstrukcja. I jest to oczywiście najważniejszy czynnik, ponieważ okna muszą dobrze chronić pomieszczenie przed „uciekaniem” z niego ciepła – ma to ogromne znaczenie w sezonie grzewczym. Im mniejsza wartość tego czynnika, tym mniej ciepła „uciekać” będzie z pomieszczenia. Najkorzystniejszy współczynnik przenikania będą mieć oczywiście okna energooszczędne. Dzięki zastosowaniu takich konstrukcji zachowujemy ciepło we wnętrzu, a tym samym zmniejszają się wydatki na ogrzewanie. Z kolei w lecie możemy schłodzić pomieszczenie i nie będzie się ono nagrzewać upalnym powietrzem z zewnątrz. Warto więc decydować się na okna energooszczędne takie jak na przykład profil Bluevolution 82 z oferty Grupy Solo. Są to okna stworzone właśnie specjalnie z myślą o domach pasywnych – łączą w sobie energooszczędność i funkcjonalność wraz z nowoczesnym designem. Co więcej, produkowane są w dwóch wersjach – AD z dwiema solidnymi uszczelkami oporowymi oraz w wersji MD z dodatkową uszczelką środkową.

Sprawdzajmy klasę okien

Bardzo ważna jest też sama klasa okien. I tak klasa A to oczywiście najlepsze parametry. Klasa okien związana jest między innymi z grubością zewnętrznej ścianki okna i szerokością wewnętrznych komór. Doskonałym rozwiązaniem są na przykład okna Streamline z oferty Solo. Jest to bowiem właśnie stolarka okienna w klasie A. Okna idealne do każdego domu i mieszkania. Wyróżniają się też perfekcyjnym śnieżno-białym kolorem.

Właściwości akustyczne

Parametr właściwości akustycznych również ma bardzo duże znaczenie. W końcu okna powinny chronić pomieszczenie przed nadmiernym hałasem dochodzącym z zewnątrz. Im wyższa wartość parametru Rw, tym lepsza ochrona przed hałasem. Profile okienne Del Sol z oferty Solo to właśnie okna dźwiękochłonne, dlatego będą idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którym bardzo zależy na ochronie przed nadmiernym hałasem.


Gdzie kupić nowoczesne i energooszczędne okna?

autor: oknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Grupa Solo to wiodący producent oraz dystrybutor ekskluzywnych okien PCV. Firma powstała jako działalność jednoosobowa w roku 1998. Szybko jednak rozwinęła się i obecnie jest to grupa, która na terenie kraju posiada kilka swoich oddziałów. Jednym z nich jest salon w Rzeszowie, gdzie klienci mogą poznać szczegółowo ofertę Solo oraz otrzymują fachową pomoc w zakupie najwyższej klasy stolarki okienno-drzwiowej.

Salon Grupy Solo w Rzeszowie to miejsce, gdzie każdy klient może liczyć na kompleksową pomoc w zakresie wyboru odpowiedniej dla niego stolarki okienno-drzwiowej. Marka już od początku swojej działalności kładzie olbrzymi nacisk nie tylko na jakość swojego asortymentu, ale właśnie również na obsługę klienta. Wybór odpowiednich okien i drzwi to niełatwa sprawa, a zwłaszcza dla osób, które zupełnie nie posiadają wiedzy w tym zakresie. Dlatego tak ważne jest, aby udając się do salonu okien klienci otrzymali fachową pomoc. W oddziale Solo w Rzeszowie każdy klient spotka się z profesjonalną i miłą obsługą. Konsultanci Solo to osoby odpowiednio wykwalifikowane, doświadczone i znające dokładnie całą ofertę marki. W salonie w Rzeszowie otrzymają więc odpowiedź na każde pytanie, poznają również szczegółowe informacje na temat produktów oferowanych przez Solo. A co najważniejsze, konsultanci pomagają w wyborze takich okien i drzwi, które spełnią wszelkie oczekiwania klienta i jego potrzeby.

W salonie dostępne są wszystkie produkty z oferty Grupy Solo. Klienci mogą tutaj wybierać spośród takich produktów jak okna Streamline, Del Sol, Bluevolution, 3D Exclusive. To funkcjonalne i nowoczesne okna idealne do każdego domu lub mieszkania. Solo proponuje również systemy drzwi podnośno-przesuwnych HST oraz drzwi odstawno-przesuwnych Patio. Dostępny jest tutaj również bardzo duży wybór stolarki aluminiowej: systemy przesuwne, konstrukcje harmonijkowe, ogrody zimowe - zadaszenia, ściany fasadowe, systemy okienno-drzwiowe. Wszystkie produkty to połączenie najwyższej jakości z solidnością konstrukcji oraz doskonałym designem.

Salon okien Solo w Rzeszowie to miejsce, w którym klienci nabyć mogą doskonałej jakości asortyment - okna i drzwi oraz otrzymają zawsze profesjonalną pomoc w wyborze. Połączenie wysokiej klasy stolarki okienno-drzwiowej z kompleksową obsługą to gwarancja satysfakcji z zakupu.

Zapraszamy do salonu firmy SOLO:


ul. Przemysłowa 14 B, 35-105 Rzeszów

Telefon: 17 850 02 89

Strona www: http://www.oknasolo.pl/kontakt-oddzialy/okna-rzeszow.html


blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plProdukcja okien i drzwi

autor: oknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Grupa Solo to wiodący w południowo-wschodniej Polsce producent nowoczesnych okien PCV. Firma założona została w 1998 roku - od początku swojej działalności kładzie olbrzymi nacisk na jakość i solidność oferowanych produktów oraz kompleksową obsługę klienta. Firma początkowo była jednoosobową działalnością. Obecnie to prężnie działająca grupa, która oferuje klientom nie tylko okna, ale również stolarkę drzwiową, solidne uszczelki oraz duży wybór stolarki aluminiowej. Posiada w Polsce kilka oddziałów: w Rzeszowie, Stalowej Woli, Krakowie, Pruszkowie, Tarnobrzegu i w Dębicy.

Grupa Solo to solidna firma, która oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki okienno-drzwiowej. Firma na każdym kroku dokłada wszelkich starań do tego, aby oferowany asortyment był najwyższej klasy. W ofercie Solo dostępne są ekskluzywne okna PCV, które doskonale sprawdzają się w różnych obiektach budowlanych - idealne do domów, bloków mieszkalnych i innych. Okna tworzone są w oparciu o sprawdzone i funkcjonalne systemy Salamander oraz Aliplast. Oferta Solo to takie profile okienne jak: okna Streamline, Del Sol, Bluevolution i 3D Exclusive. To profile okienne o bardzo zróżnicowanych parametrach. Są wśród nich doskonałe okna energooszczędne, dźwiękochłonne, drewnopodobne, o śnieżnobiałym profilu i wiele innych. Każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie tutaj więc asortyment, który spełni jego oczekiwania.

Oferta Grupy Solo to również funkcjonalne systemy drzwiowe. Dostępne są tutaj drzwi odstawno-przesuwne Patio oraz drzwi podnośno-przesuwne HST. Są to systemy drzwiowe niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się w każdym domu. Wykonane z doskonałej jakości surowców i materiałów, solidne i stabilne. Marka Solo oferuje klientom również bardzo szeroki wybór stolarki aluminiowej. Dostępne są między innymi systemy okienno-drzwiowe, systemy przesuwne, ściany fasadowe, konstrukcje harmonijkowe oraz ogrody zimowe-zadaszenia. Są to konstrukcje spełniające wysokie standardy. Aby zapewniać klientom ofertę kompletną, Grupa Solo proponuje również wysokiej klasy uszczelki Luft Hause.

W każdym oddziale Grupy Solo klienci liczyć mogą na profesjonalną obsługę. Konsultanci nie tylko szczegółowo prezentują cała ofertę, ale też bardzo chętnie odpowiadają na pytania. Użytkownicy zawsze otrzymują profesjonalną pomoc w wyborze stolarki okienno-drzwiowej, która spełni wszystkie ich wymagania i oczekiwania. Grupa Solo to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie doskonałej jakości stolarkę okienno-drzwiową oraz obsługę klienta zgodną z najwyższymi standardami.