Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineoknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: OKNA I DRZWI PCV
4445 odwiedzin | wpisów: 16, komentarzy: 0, obserwuje: 2

Gdzie kupić nowoczesne i energooszczędne okna?

autor: oknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Grupa Solo to wiodący producent oraz dystrybutor ekskluzywnych okien PCV. Firma powstała jako działalność jednoosobowa w roku 1998. Szybko jednak rozwinęła się i obecnie jest to grupa, która na terenie kraju posiada kilka swoich oddziałów. Jednym z nich jest salon w Rzeszowie, gdzie klienci mogą poznać szczegółowo ofertę Solo oraz otrzymują fachową pomoc w zakupie najwyższej klasy stolarki okienno-drzwiowej.

Salon Grupy Solo w Rzeszowie to miejsce, gdzie każdy klient może liczyć na kompleksową pomoc w zakresie wyboru odpowiedniej dla niego stolarki okienno-drzwiowej. Marka już od początku swojej działalności kładzie olbrzymi nacisk nie tylko na jakość swojego asortymentu, ale właśnie również na obsługę klienta. Wybór odpowiednich okien i drzwi to niełatwa sprawa, a zwłaszcza dla osób, które zupełnie nie posiadają wiedzy w tym zakresie. Dlatego tak ważne jest, aby udając się do salonu okien klienci otrzymali fachową pomoc. W oddziale Solo w Rzeszowie każdy klient spotka się z profesjonalną i miłą obsługą. Konsultanci Solo to osoby odpowiednio wykwalifikowane, doświadczone i znające dokładnie całą ofertę marki. W salonie w Rzeszowie otrzymają więc odpowiedź na każde pytanie, poznają również szczegółowe informacje na temat produktów oferowanych przez Solo. A co najważniejsze, konsultanci pomagają w wyborze takich okien i drzwi, które spełnią wszelkie oczekiwania klienta i jego potrzeby.

W salonie dostępne są wszystkie produkty z oferty Grupy Solo. Klienci mogą tutaj wybierać spośród takich produktów jak okna Streamline, Del Sol, Bluevolution, 3D Exclusive. To funkcjonalne i nowoczesne okna idealne do każdego domu lub mieszkania. Solo proponuje również systemy drzwi podnośno-przesuwnych HST oraz drzwi odstawno-przesuwnych Patio. Dostępny jest tutaj również bardzo duży wybór stolarki aluminiowej: systemy przesuwne, konstrukcje harmonijkowe, ogrody zimowe - zadaszenia, ściany fasadowe, systemy okienno-drzwiowe. Wszystkie produkty to połączenie najwyższej jakości z solidnością konstrukcji oraz doskonałym designem.

Salon okien Solo w Rzeszowie to miejsce, w którym klienci nabyć mogą doskonałej jakości asortyment - okna i drzwi oraz otrzymają zawsze profesjonalną pomoc w wyborze. Połączenie wysokiej klasy stolarki okienno-drzwiowej z kompleksową obsługą to gwarancja satysfakcji z zakupu.

Zapraszamy do salonu firmy SOLO:


ul. Przemysłowa 14 B, 35-105 Rzeszów

Telefon: 17 850 02 89

Strona www: http://www.oknasolo.pl/kontakt-oddzialy/okna-rzeszow.html


blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:46471
Liczba wpisów:204901
Liczba komentarzy:866238
Liczba zdjęć:755587
Użytkownicy online:507