Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineoknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: OKNA I DRZWI PCV
4446 odwiedzin | wpisów: 16, komentarzy: 0, obserwuje: 2

Produkcja okien i drzwi

autor: oknasolo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Grupa Solo to wiodący w południowo-wschodniej Polsce producent nowoczesnych okien PCV. Firma założona została w 1998 roku - od początku swojej działalności kładzie olbrzymi nacisk na jakość i solidność oferowanych produktów oraz kompleksową obsługę klienta. Firma początkowo była jednoosobową działalnością. Obecnie to prężnie działająca grupa, która oferuje klientom nie tylko okna, ale również stolarkę drzwiową, solidne uszczelki oraz duży wybór stolarki aluminiowej. Posiada w Polsce kilka oddziałów: w Rzeszowie, Stalowej Woli, Krakowie, Pruszkowie, Tarnobrzegu i w Dębicy.

Grupa Solo to solidna firma, która oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki okienno-drzwiowej. Firma na każdym kroku dokłada wszelkich starań do tego, aby oferowany asortyment był najwyższej klasy. W ofercie Solo dostępne są ekskluzywne okna PCV, które doskonale sprawdzają się w różnych obiektach budowlanych - idealne do domów, bloków mieszkalnych i innych. Okna tworzone są w oparciu o sprawdzone i funkcjonalne systemy Salamander oraz Aliplast. Oferta Solo to takie profile okienne jak: okna Streamline, Del Sol, Bluevolution i 3D Exclusive. To profile okienne o bardzo zróżnicowanych parametrach. Są wśród nich doskonałe okna energooszczędne, dźwiękochłonne, drewnopodobne, o śnieżnobiałym profilu i wiele innych. Każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie tutaj więc asortyment, który spełni jego oczekiwania.

Oferta Grupy Solo to również funkcjonalne systemy drzwiowe. Dostępne są tutaj drzwi odstawno-przesuwne Patio oraz drzwi podnośno-przesuwne HST. Są to systemy drzwiowe niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się w każdym domu. Wykonane z doskonałej jakości surowców i materiałów, solidne i stabilne. Marka Solo oferuje klientom również bardzo szeroki wybór stolarki aluminiowej. Dostępne są między innymi systemy okienno-drzwiowe, systemy przesuwne, ściany fasadowe, konstrukcje harmonijkowe oraz ogrody zimowe-zadaszenia. Są to konstrukcje spełniające wysokie standardy. Aby zapewniać klientom ofertę kompletną, Grupa Solo proponuje również wysokiej klasy uszczelki Luft Hause.

W każdym oddziale Grupy Solo klienci liczyć mogą na profesjonalną obsługę. Konsultanci nie tylko szczegółowo prezentują cała ofertę, ale też bardzo chętnie odpowiadają na pytania. Użytkownicy zawsze otrzymują profesjonalną pomoc w wyborze stolarki okienno-drzwiowej, która spełni wszystkie ich wymagania i oczekiwania. Grupa Solo to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie doskonałej jakości stolarkę okienno-drzwiową oraz obsługę klienta zgodną z najwyższymi standardami.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:46471
Liczba wpisów:204901
Liczba komentarzy:866238
Liczba zdjęć:755587
Użytkownicy online:527
Pow. użytkowa: 97.9 m²
Pow. użytkowa: 139.5 m²
Pow. użytkowa: 98.2 m²
Pow. użytkowa: 126.9 m²